Новости

/
Диаметр:
Сезон:
Поиск
Диаметр:
Креп.отв:
Поиск
Дисконтные карточки Вход
(044)501-03-54
Шины Б У Диски Б У Компаниям Доставка и оплата Опт Дисконтная система Магазин на Оболони
ГлавнаяНовости

Nokian побудує завод в США

 Новий завод Nokian буде розташований в Дейтоні (округ Рей), Теннессі, США. Виробнича потужність заводу складе 4 мільйони шин в рік з потенціалом розширення в майбутньому. На майданчику також буде розташовуватися логістичний центр на 600 000 шин. Загальна сума інвестицій на цьому етапі становить приблизно 360 мільйонів доларів. Будівництво планується почати на початку 2018 року, а перші шини повинні бути зроблені в 2020 році.

Запланована чисельність персоналу заводу становить близько 400 осіб. Завод в Дейтоні зосередить свою увагу на виробництві шин для легкових автомобілів, позашляховиків і легких вантажівок, які продаються виключно або переважно на північноамериканському ринку.
 

«Це важлива подія як для штату Теннессі, так і для Дейтона. Це демонструє те, як ідеальне місце розташування нашого штату разом з чудовим робочим ресурсом створюють сприятливе середовище, в якій такі компанії, як Nokian Tyres, будуть процвітати і процвітати», – зазначив Білл Хаслам (Bill Haslam), губернатор штату Теннессі.

Купить шины Nokian

Читать далее