Новости

/
Диаметр:
Сезон:
Поиск
Диаметр:
Креп.отв:
Поиск
Дисконтные карточки Вход
(044)501-03-54
Шины Б У Диски Б У Компаниям Доставка и оплата Опт Дисконтная система Магазин на Оболони
ГлавнаяНовости

Cooper випустила нові «зелені» вантажні шини

Шини Roadmaster RM852 (EM) призначені для установки на провідну вісь тягачів, використовуваних в магістральних перевезеннях, і під час їх прем'єри представники Cooper оголосили, що вони були сертифіковані за еко-програмою SmartWay, що підтверджує їх здатність зменшувати споживання палива.

 

Глибина протектора була збільшена до 2,38 см, що підвищило ресурс покришок, а дизайн цілісних плечевін був розроблений для посилення зчеплення в складних умовах. Крім цього, глибокі ламелі 3D Micro-Gauge забезпечують покращене тягове зусилля на мокрій дорозі, при цьому підвищуючи стійкість в поворотах.

«Для цієї моделі наші інженери не тільки розробили гумову суміш, яка знизила опір коченню, а й створили малюнок зі збільшеною глибиною, який забезпечує оптимальне зчеплення незалежно від умов, – зазначив Гарі Шредер (Gary Schroeder), директор відділення вантажних/автобусних шин Cooper . – Новинка буде відмінним вибором для автопарків, оскільки вона дозволяє знижувати експлуатаційні витрати за рахунок зменшення споживання пального, і в майбутньому ми продовжимо створювати шини Roadmaster, які відповідають вимогам наших споживачів, в тому числі за рахунок збільшеного ресурсу».

За словами пана Шредера, під час тестів шини пройшли 500 000 км, і при цьому знос дозволяв проїхати ще 50 000 км.

Roadmaster RM852 (EM) випускаються в шести розмірах для дисків діаметром 22,5 і 24,5 дюйма. Ціна становить близько 330 доларів.

Купить шины Cooper

Читать далее