Новости

/
Диаметр:
Сезон:
Поиск
Диаметр:
Креп.отв:
Поиск
Дисконтные карточки Вход
(044)501-03-54
Шины Б У Диски Б У Компаниям Доставка и оплата Опт Дисконтная система Магазин на Оболони
ГлавнаяНовости

Шини Bridgestone увійшли в заводську комплектацію Mercedes A-Class

В останні два роки інженери Bridgestone працювали в тісній співпраці з фахівцями Mercedes-Benz над тим, щоб адаптувати шини Bridgestone Turanza T005 до особливостей нового Mercedes A-Class.

«A-Class призначений для молодого покоління водіїв і має дуже динамічний характер. Крім того, він сучасний і надзвичайно комфортний, – зазначив Даніеле Турріціані (Daniele Turriziani), тест-пілот європейського відділення Bridgestone, який брав безпосередню участь в розробці шін. – Ми хотіли, щоб Turanza T005 покращувала всі ці якості, тому ми працювали з Mercedes з самого першого етапу проектування оновленої моделі. Наші інженери модифікували гумові суміші останнього покоління, після чого ми тестували, доробляли і знову тестували шини в Європейському технічному центрі Bridgestone. Ми працювали і працювали, поки не переконалися в тому, що шини повністю відповідають тому, що ми хотіли отримати. Всі наші зусилля були винагороджені, і скоро нові шини з'являться на дорогах Європи».

Робота інженерів також дозволила створити шини з кращими оцінками за європейською системою маркування в сегменті Run-Flat – "A" за зчеплення на мокрій дорозі і "B" за економічність. Таким чином, шини забезпечують оптимальний рівень безпеки в дощову погоду і при цьому здатні продовжувати рух у випадку втрати тиску, позбавляючи водія необхідності міняти покришку на узбіччі дороги.

«Turanza T005 втілили в собі приголомшливі інновації, завдяки яким наші розробки пішли в новому і вкрай цікавому напрямку, – заявив Крістоф де Валроже (Christophe de Valroger), віце-президент по роботі в сегменті первинної комплектації європейського відділення Bridgestone. – Вони також є відмінним прикладом того, чим характеризуються все шини Bridgestone – вони дозволяють без проблем продовжувати рух незалежно від того, які перешкоди зустрінуться у вас на шляху».

Купить шины Bridgestone

Читать далее