Новости

/
Диаметр:
Сезон:
Поиск
Диаметр:
Креп.отв:
Поиск
Дисконтные карточки Вход
(044)501-03-54
Шины Б У Диски Б У Компаниям Доставка и оплата Опт Дисконтная система Магазин на Оболони
ГлавнаяНовости

Kumho радує своїми новинками

 Відомим корейським виробником Kumho були представлені 5 новинок. Це літні, зимові і всесезонні шини для легкових і позашляхових автомобілів, які з'являться у продажу в 2018-2019 рр. Зимові позашляхові шини WinterCraft SUV ice WS51 і WinterCraft SUV WS71.

 

Шини WinterCraft SUV ice WS51 були вперше представлені в Кельні. Їх появу у вільному продажу заплановано на кінець поточного року. Виробник поки не розкриває всі експлуатаційні характеристики даної моделі. Відомо, що призначається шина для суворих зимових умов.

 

Фрикційні шини WinterCraft SUV WS71 мають асиметричний дизайн протектора і розроблені для високопотужних позашляховиків. Вдосконалений компаунд, наявність тривимірної ламелізаціі дозволяє забезпечувати максимальне зчеплення із засніженою і зледенілою дорогою.

 

 

Літні легкові шини Kumho Ecsta HS52 прийшли на зміну HS51 і призначені для середньорозмірних і компактних автомобілів. У порівнянні з попередницею мають більш високий рівень комфорту, покращене зчеплення на сухих і мокрих дорогах.

 

Цінителів покришок класу High Performance лінійки Ecsta порадує збільшена на 20% зносостійкість і скорочена на 12% довжина гальмівного шляху. Очікується поява цієї моделі на ринку в наступному році в діаметрі – від 14 дюймів.

 

Ecsta PS71 SUV – це літні позашляхові шини, призначені для автомобілів класу SUV/CUV, що мають високу продуктивність. Масовий випуск даної моделі в декількох діаметрах (17-20 дюймів) запланований на 2019 рік. При створенні компаунда для даної моделі були використані інноваційні складові, що дозволяють забезпечити максимальне зчеплення навіть при дуже високих температурах.

 

Всесезонні позашляхові шини Road Venture AT61 – стильні шини для різних типів доріг, включаючи складні умови експлуатації. Дана модель вже кілька років успішно продається в Китаї. Але в 2019 році вона з'явиться на європейському ринку. Дизайн бігової доріжки розроблений з метою ефективного самоочищення від снігу, бруду і дрібних камінців. Агресивний малюнок стилізований під шкіру рептилій, що робить шину зовні витонченою. Спеціальний склад гумової суміші суттєво збільшує їздовий ресурс. У Європі будуть представлені шини в діаметрі 15-17 дюймів.

 

Купить шины Kumho

Читать далее