Новости

Як підготувати авто до зими

Жовтень-листопад – це найкращий час для водіїв, щоб приготуватися до зустрічі зими та купити зимові шини. Деякі пункти підготовки – звичайні рекомендації, інші – жорстка необхідність, без якої сідати за кермо небезпечно.

Выбираем «секретку» на колеса автомобиля

Чтобы защитить колеса от кражи, многие автомобилисты покупают «секретки» на колеса автомобиля – колесные болты, которые можно открутить только имея специальный ключ.

Hyundai Motor і Michelin: спільний проект з виробництва шин для електромобілів

Автомобільний світ з цікавістю сприйняв новину про співпрацю двох найбільших корпорацій.

Немцы назвали Nokian лучшим шинным брендом

Журнал из Германии Focus Money провел опрос потребителей.

Німецькі автомобілісти почали економити на шинах

У Німеччині зростає попит на бюджетні шини.

Bridgestone знает, как уменьшить образование трещин в шинах

Инженеры компании получили возможность наблюдать за процессом кристаллизирования натуральной и изопреновой каучуковой массы в шинах Bridgestone, возникающим при растяжении ее структуры.

Відродження британських мотоциклетних брендів зіграло на руку Avon

  Avon Tyres отримує вигоду від недавнього сплеску інтересу до мотоциклетних марок “туманного Альбіону”. Незважаючи на те, що на британському ринку мотоциклів в останні 12 місяців спостерігається стагнація, Avon продовжує укладати все нові контракти в секторі первинної комплектації, в якому компанія істотно посилила свої позиції за минулі п\ять років. 

Б/У шины по супер-ценам

С радостью сообщаем, что 17-18 августа выставляем на продажу ходовые б/у шины по супер-ценам, которые прошли полную проверку на целостность. Не упустите прекрасную возможность сменить резину и обеспечить свою безопасность на дороге!

Тайваньские шинники будут «обувать» электрокары

Производитель шин из Тайваня Maxxis был выбран в качестве поставщика покрышек для электромобиля под названием e.GO Life. Согласно планам, объем производства составит около 10 тыс. электрокаров в год. Их поставки начнутся уже в конце 2018-го года. Соглашение о кооперации двух компаний уже подписано в Китае.

Pirelli може створити «розумні» шини для Formula 1

 Компанія має намір в майбутньому використовувати свої технології «розумних» шин для болідів F1. Pirelli вже пропонує покупцям цивільні «розумні» шини, виконані за технологією Connesso. Але, як зазначив спортивний директор компанії Маріо Ізола (Mario Isola), на адаптацію цієї технології для автоспорту буде потрібно час.