Новости

Hyundai Motor і Michelin: спільний проект з виробництва шин для електромобілів

Автомобільний світ з цікавістю сприйняв новину про співпрацю двох найбільших корпорацій.

Немцы назвали Nokian лучшим шинным брендом

Журнал из Германии Focus Money провел опрос потребителей.

Німецькі автомобілісти почали економити на шинах

У Німеччині зростає попит на бюджетні шини.

Компанія Philips – багаторічний досвід

 Компанія Philips відома своїми інноваційними проектами та науковими відкриттями, а також чудовою продукцією для пересічного споживача. Вона пройшла довгий шлях від виробництва ламп розжарювання до створення високотехнологічних винаходів, що поліпшують життя оточуючих людей. Компанія була заснована в 1891 році Фредеріком і Жераром Филипсом (батьком і сином) в Нідерландах.

Pepper – робот-гуманоїд продає шини Dunlop

Робот Pepper став першим шинним «електронним продавцем-консультантом» і в компанії Sumitomo займається реалізацією продукції Dunlop. Робот приступив до виконання своїх обов\язків 19 грудня в міському торговому центрі Касіва, префектура Тіба. Sumitomo відзначає підвищений інтерес клієнтів до нового службовця і має намір використовувати його таланти під час своїх презентацій і рекламних компаній.

Hyundai безкоштовно замінить шини власникам Genesis

У березні цього року південнокорейський автобудівник вже міняв шини на своїй моделі Genesis, що викликали хвилю нарікань з боку клієнтів за акустичний дискомфорт. Причина непомірного шуму крилася в гумі Hankook Ventus S1 noble2, хоча саме ці покришки шинники називали одними з найбільш тихих.

Kumho Portran KC53 поступово витісняє з ринку Radial 857

Дуже вдала з комерційної точки зору гума Kumho Radial 857 отримає спадкоємицю Portran KC53, яка, за заявами південнокорейських шинників, перевершить «предка» за всіма статтями. 

Как делают поршни?

Для чего нужны поршни – большинство автолюбителей знает, но мало кто знает, как их изготавливают, какие сложные технологии при этом используются. Сейчас основную работу выполняет роботизированная техника, а ведь первые поршни точились вручную на станках. 

Nexen Tire в січні представить дві нові моделі шин

Головною «родзинкою» шин Nexen N\Priz AH5 є їх висока ступінь зносостійкості. За інформацією Nexen Tire, гарантований пробіг гуми N\Priz AH5 складе 80000 кілометрів. До того ж нову модель відрізняє конкурентоспроможне співвідношення ціни і продуктивності.

Freedonia прогнозує зростання шинного ринку

Згідно зі звітом дослідницької фірми Freedonia Group Inc., найвищі темпи зростання – більше 5% продемонструють локальні ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Центральної, Латинської Америки і Африки, Близького Сходу.