Cadillac тестує новий Escalade

31 мая 2021 г.

 

Підрозділ Cadillac V існує майже стільки, як і Escalade. Позашляховик з'явився на ринку в 1999 році, а перший автомобіль з приставкою V (CTS-V) вийшов у 2004-му. За минулі 17 років їх шляхи не перетиналися, але тепер це може змінитися.

Нещодавно папараці відзняли цікавий прототип Escalade, про який експерти кажуть, що це V-версія. Відмінності від стандартного позашляховика побачити складно під щільними маскуванням, втім, дещо все ж впадає в очі. Привертає увагу нижня панель спереду, що опускається трохи нижче і виглядає більш агресивно, а кількість вихлопних труб говорить про те, що перед нами не звичайний Escalade.

Ходять чутки, що V модифікація отримає 6,2-літровий V8 з наддувом від CT5-V Blackwing, а його потужність складе близько 668 к.с. Можливо, дебют пройде в кінці наступного року.

#Шины #Диски #ПокраскаДисковКиев #ПокраскаДисковОболонь #ШинныйСервисОболонь #ШиномонтажОболонь #ШиномонтажКиев #Шиномонтаж #РемонтДисковКиев #РемонтДисковОболонь #РеставрацияДисковКиев #РеставрацияДисковОболонь #РихтовкаДисковКиев #РихтовкаДисковОболонь #Секретки #СекретныеБолты #СекретныеГайки #ЦентровочныеКольца #ПроставочныеКольца #ДатчикиДавленияШин #ДатчикиДавления #ПрошивкаДатчиковДавления #РемонДатчиковДавления #ДатчикиДавленияРемонт #СезонноеХранениеШин #СезоннеЗберіганняГуми #РемонтШин #ШиноРемонт